Виграй квиток на шоу Paul Gilbert (11.09 Atlas)

02 августа 2019

Гітарний Дім дарує щасливі квитки на неймовірне гітарне шоу!
З 2.08.19 по 2.09.19 купуй товари* в магазині або інтернет- магазині Гітарний Дім, зареєструй чек** за посиланням http://bit.ly/2SQ3O8b та вигравай щасливий квиток! Більше чеків - більше шансів виграти!
*акція не розповсюджується на послуги майстерні Гітарного Дому
**обов'язково збережи чек для отримання подарунку у разі виграшу

 

 

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ «Твій щасливий квиток (Paul Gilbert, 11 вересня в ATLAS)»

 (надалі —«Правила» та «Акція» відповідно)

1. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

1.1. В Акції можуть брати участь повнолітні громадяни України, які в період проведення акції з 2 серпня 2019 року по 2 вересня 2019 року придбали товар/товари в магазині або інтернет-магазині «Гітарний Дім» (вул. Верхній Вал 54 або http://www.guitarhouse.com.ua) (обов’язково збережіть ваш чек)

2. МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Акцію проводять на всій території України, окрім території Автономної Республіки Крим і зони проведення Операції об’єднаних сил.

2.2. Період проведення Акції: з 2 серпня 2019 року до 2вересня 2019 року включно (надалі — «Період проведення Акції»).

3. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

3.1. Для участі в Акції треба:

3.1.1. Придбати будь-який товар/товари в магазині або інтернет-магазині «Гітарний Дім» » (вул. Верхній Вал 54 або http://www.guitarhouse.com.ua) в Період проведення Акції.

3.1.2 Зберегти ваш чек – його номер потрібен при реєстрації на участь у Акції та при отриманні подарунку у разі виграшу.

3.1.3 Зареєструватися за посиланням в Період проведення Акції http://bit.ly/2SQ3O8b. Під Реєстрацією мається на увазі заповнення відповідної реєстраційної форми для участі в Акції. Зареєструвавшись, ви автоматично надаєте пряму згоду на участь в Акції та приймаєте Правила Акції;

3.1.4 Учасник може зареєструвати будь-яку кількість чеків в Період проведення Акції

3.2. Учасниками Акції не визнають й не мають права брати участь в Акції:

3.2.1. особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилося 18 років;

3.2.2. особи, які не виконали умов цих Правил;

3.2.3. особи, які перебувають у трудових відносинах із Виконавцем;

3.3. Виконавець/Замовник погодив, що має право усунути будь-кого з Учасників Акції від участі в Акції в разі виникнення сумнівів у сумлінному виконанні таким Учасником Акції цих Правил або встановлення факту умисного порушення Учасником Акції цих Правил.

3.4. Замовник/Виконавець не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Замовник/Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

3.5. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник і Виконавець Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

 

3.6. Ці Правила — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Виконавцем (або підрядником Виконавця) та Учасником щодо участі в Акції. Учасник приймає умови цих Правил, здійснюючи Реєстрацію та фактично беручи участь в Акції. Учасник здійснює Реєстрацію й бере участь в Акції добровільно, безумовно та в повному обсязі, що за своїми правовими наслідками є укладення письмового договору в розумінні частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України.

3.7. Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних», Учасник Акції, у порядку вказаному в п. 5.6 Правил, визнає та надає згоду на надання Виконавцю (його підрядникам) своїх персональних даних, а саме: прізвища, ім’я, по батькові, телефону, emailадреси. Здійснивши Реєстрацію, Учасник надає добровільну та безумовну згоду на розміщення власного прізвища, імені та по батькові як Переможця Акції на Сайті та веб-сайті http://www.guitarhouse.com.ua, а також соціальних мережах. Опрацювання персональних даних Учасника Акції здійснюють відповідно до законодавства України. Учасник Акції надає Виконавцю (його підрядникам) право на опрацювання його персональних даних із метою забезпечення участі в Акції та надання Гарантованого Подарунка, зокрема з метою утримання та сплати всіх податків і зборів. Через те, що опрацювання персональних даних Учасника здійснюють у зв’язку з виконанням договору, укладеного на умовах цих Правил, додаткової згоди Учасника на опрацювання його персональних даних не потрібно. Термін використання наданих персональних даних — безстроковий. Учасник Акції гарантує і несе відповідальність за те, що надані ним персональні дані, є добровільно наданими

 

4. ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

4.1. Під подарунками мається на увазі отримання квитків на концерт PaulGilbert, що відбудеться 11 вересня 2019 року в клубі ATLASу Києві. Далі - «Подарунок»

4.2. Подарунки Акції має бути призначений для особистого використання Учасниками Акції та не може мати ознак рекламного чи комерційного замовлення.

4.3. Характеристики Подарунків Акції визначає Виконавець на свій розсуд, вони можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Подарунків Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягає.

5. УМОВИ ТА ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

5.1. Визначення переможців Акції, які здобудуть право на отримання Подарунків, проводить Виконавець Акції в термін до 5 вересня 2019 року включно серед усіх Учасників Акції, що виконали умови участі в Акції та відповідають цим Правилам, завдяки випадковому комп’ютерному вибору серед унікальних номерів чеків за допомогою сервісу random.org

5.2. Виконавець зв’язується з Переможцями Акції за вказаними телефонними номерами, із метою інформування про перемогу в Акції й отримання усної згоди Переможців Акції на отримання Подарунків Акції. Кількість спроб зв’язатися з Переможцями Акції, на умовах Акції, не може бути більше як 3 (три) дзвінки протягом 1 (одного) робочого дня, що здійснюються в період з 9:00 до 18:00.

5.3. Результати визначення Переможців Акції, які отримають Подарунки Акції після одержання ними Подарунків Акції, вважатимуть остаточними та не підлягають оскарженню. Замовник/Виконавець Акції залишає за собою право повторного визначення Переможців Акції, які отримають  Подарунки Акції, в разі підозри та/або виявлення фальсифікації під час участі в Акції з боку відповідного Переможця Акції.

5.4. Вручення Подарунків Акції здійснює Виконавець за адресою м. Київ вул.. Верхній Вал 54 в години роботи магазину Гітарний Дім до 11 вересня 2019 року включно. Переможеці Акції повинні пред’явити виграшний чек. У разі втрати виграшного чеку Переможці втрачають можливість отримати Подарунок.

5.5. У разі відсутності в Переможців Акції можливості/бажання використати/отримати Подарунок Акції з причин, які не залежать від Замовника/Виконавця, Замовник/Виконавець не сплачує Переможцям Акції жодних компенсацій, пов’язаних із такою неможливістю використання/отримання Подарунка Акції.

6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмову Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважають відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Заохочень Акції, водночас така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.

6.2. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Замовник. Рішення Замовника є остаточним і не підлягає оскарженню.

6.3. Виконавець/Замовник не несе відповідальності за неотримання Учасником Акції з причин, незалежних від Виконавця або Замовника, Заохочень Акції.

6.4. Виконавець і Замовник не несуть відповідальності за:

-        неотримання Учасником Акції Заохочення Акції з вини самого Учасника Акції;

-        за відмову Учасника Акції від одержання Заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено жодної технічної невідповідності.

6.5. Під час проведення Акції чи після її закінчення Виконавець та/або Замовник не зобов’язаний листуватися з потенційними Учасниками й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення чи будь-яких інших подібних питань щодо цієї Акції.

6.6. Замовник Акції має право внести зміни до умов цих Правил, розмістивши нову редакцію правил на Сайті.